?

10 adimda daha iyi cinsel iliski

10 adımda daha iyi cinsel ilişki

Tekdüze giden cinsel hayatınızı renklendirmek elinizde. bunun için değişik şeyler denemelisiniz. nasıl mı, işte size hem partnerinizi hem de sizi mutlu edecek tavsiyeler...

beklenmeyeni yapın: ilişkinizdeki monotonluğu ortadan kaldıracak tek şey şaşırtıcı bir şeyler yapmaktır. ufak sürprizler, şaşırtıcı dokunuşlar...romantizmi arttırın: sevgilinizle birlikte hoş bir gece geçirmeyi planları yaparken bazı ayrıntıları da sakın ihmal etmeyin.

yakılan birkaç mum, odaya yayılan güzel bir koku ve hafifçe çalan romantik bir müzik romantizmin doruğa ulaşmasında en büyük yardımcılarınız olacak. böylece partnerizini baştan çıkarmanız da çok kolaylaşacak.

rahat ama seksi giyinin: kendinizi seksi hissetmeniz için ilk olarak rahat olmanız lazım. şayet vücudunuzun gelişi güzel bir bölümüyle ilgili rahatsızlık duyuyorsanız ideal iç çamaşırlarıyla bu hatası kolaylıkla saklayabilirsiniz. güven afrodizyak gibidir ve yatak odasında ne kadar iyi görünürseniz o kadar hoş bir gece geçirirsiniz.

partnerinizin ne istediğini düşünün: cinsel hayatınızda yeni bir adım atmak istiyorsanız partnerinizi memnun etmek için vakit harcayın. ilişki sırasında kulağına güzel şeyler fısıldayın.sadece kendi isteklerinize yoğunlaşın: onlara ne istediğinizi söyleyin. ister inanın ister inanmayın ama erkekler sizi neyin harekete geçirdiğini öğrenmiş olmak ister. hatta buna önem verirler. sizi mumnun etmekten gurur duyarlar. asıl önemli olanın ikinizin de mutlu olması gerektiğini unutmayın ve bunun için çaba sarfedin.

yeni bir yer deneyin: mekan değişikliği yaparak seks hayatınıza bir miktar yenilik ve heyecan katabilirsiniz. bir otel odası kiralayın, başka bir odayı deneyin ya da hiç akla gelmeyecek yerler seçin... unutmayın seçeneklerin sonu yoktur.

duygularınızı saklamayın: kendinizi ve duygularınızı açığa vurmaktan sakın korkmayın ve bu kouda olası olduğunca kendinizi özgür hissedin. nasıl hissettiğinizi dile getirin ve hoşlandığınız şeyleri yapmaktan hiçbir vakit çekinmeyin.

konuşmadan harekete geçin: sessizlik kimi vakit heyecanlandırıcı olabilir. bu fikir bilhassa partneriniz eve geldiği anda hiç konuşmadan onu çekip birlikte olduğunuz vakit işe yarayabilir.

buz ya da filmler işinize yarayabilir: yeni bir şeyler denemeye ne dersiniz ? ilişikiniz zaten mükemmelse yeni bir şey denemek onu daha da değerli kılacaktır. göz bağı, filmler, buz, oyuncaklar…. bu arada arzu ederseniz yalnızca kendiniz hayal edin ya da partnerinizle paylaşın ama fantazileri de sakın yabana atmayın. asıl önemlisi yaratıcı olmak.

her dokunuş önemlidir: seksten aldığınız keyfi arttırmak istiyorsanız yeni pozisyonlar denemelisiniz. bu tabii ki alıştığınız ve hoşunuza gidenleri unutmanız anlamına gelmiyor ama denemekten de korkmayın. böylece rutinden kurtulmuş olacaksınız. aldığınız zevki görünce emin olun siz de çok şaşıracasınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder