?

Burun estetigi

Burun estetiği

İnsanlarla yüzyüze geldiğinizde kendinizi rahat hissedemiyor veya kendiniz olamıyorsanız, karşınızdaki kişinin yüzünüzün en önemli organı olan burnunuza odaklandığını biliyor veya düşünüyorsanız, aynanın karşınıza geçtiğinizde özgüveninizin zedelendiğini hissediyorsanız veya yüzünüzü hoşlanıyorsanız ama burnunuzdaki küçük bir sorunun yüzünüzü gölgelediğini düşünüyorsanız, veya burnunuzda eğrilik, biçim bozukluğu var ve burnunuzun fonksiyonlu kullanımını engelliyorsa.. işte burun estetik ameliyatları bu sorunları çözmek için yapılır.

bu ameliyat ile burnunuzu küçültebiliyor, büyültebiliyor, varsa kemerinizi alıyoruz. burun deliklerinizi küçültüp, burun ucu sinüzit ameliyatı ile birlikte aynı anda estetik burun ameliyatı yapılabilir mi ?

evet lüzum varsa yapılabilir, bir mahsuru yoktur.

5. daha önce estetik burun ameliyatı oldum, istenilen netice alınamadı. ikinci ameliyat zor mudur ? en erken hangi vakit aralığında olabilirim ?

ne kadar problemli olursa olsun, gerekirse ikinci bir ameliyatla problem çözülebilir. ek bir zorluğu yoktur. birinci ameliyattan en erken altı aydan sonra yapılmalıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder