?

Lazer epilasyon hekim tarafindan uygulanmalidir

Lazer epilasyon hekim tarafından uygulanmalıdır

Öncelikle lazerli epilasyon, hekim (estetik ve plastik cerrahi uzmanı, cilt hastalıkları uzmanı ve medikal estetik uygulamaları hakkında sertifika almış pratisyen tabipler) tarafından yapılması gereken bir işlem olup, yasal olarak konuda uzman olmayan kişilerin yapması yasaktır.

lazerli epilasyon yapılıp yapılmayacağına, uygulanacak doz ve enerjiye kesinlikle hekim muayenesi neticesi hekimin karar vermesi gerekmektedir. negatif bir durumla karşılaşmamak için bu konuya dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

lazerli epilasyon uygulaması kısmi bir tıbbi müdehale olup uzman hekim kontrolunde uygulanması hataları, luzumsuz uygulamaları ve işlem süresini ciddi anlamda ortadan kaldıracaktır. bazı tedavi grubuna giren hastalarda hormonal nedenlere dayalı aşırı tüylenme ve hormonal bozukluklar tedavinin neticesini negatif yönde etkiliyebilir. dolayısıyla riskli hasta grubunda gerekirse hormonal tetkik incelemeleri veya bu konuda uzman hekim kontrolu uzmanlar tarafından değerlendirilerek sizin için en sağlıklı şartlar oluşturularak uygulanması tedaviden alacağınız cevabın başarısını artıracaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder