?

Lazer epilasyona baslamadan once

Lazer epilasyona başlamadan önce

Cilt tipinize ve kıl renginize ideal lazer sisteminin kullanılması etkili netice almanız için mühimdir. merkezimize geldiğinizde ten ve kıl yapınız uzamanlarımız tarafından değerlendirlip size en ideal olan lazer sistemi ile uygulama yapılacaktır. unutmayın: her kıl ve ten rengine tek cihazla işlem yapılmamalı çünkü; kalın tüylerde değişik sistem kullanılırken ince tüyler için değişik sistem,ten rengi koyu olanlar içerisinde değişik sitem kullanılabilinmelidir. dolayısıyla lazerline birkaç lazer epilasyon sistemini bünyesinde bulundurmaktadır.

vücuttaki istenmeyen kılların lazer epilasyon (lazerle epilasyon, lazerli epilasyon) yöntemi ile yok edilmesi dünyada yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahiptir.

bayanların yanı sıra erkeklerinde büyük ilgi gösterdiği lazer epilasyon (lazerli epilasyon, lazerle epilasyon) yöntemi, avrupa ve amerika'da da milyonlarca kişide uygulanmaktadır. lazer epilasyon (lazerli epilasyon, lazerle epilasyon) vücudumuzda istemediğimiz tüylerimizden kurtulmanın en hızlı ve sağlıklı yoludur.

lazer epilasyona (lazerli epilasyon, lazerle epilasyon) başlamanın tam vakti lazer epilasyon (lazerli epilasyon, lazerle epilasyon) ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz; lazer epilasyon (lazerle epilasyon, lazerli epilasyon) ile kılsız bir yaşama sizde merhaba diyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder