?

Sik topuz

Şık topuz

Bu topuzun yapılışı çok kolay olduğu gibi küpe ya da gerdanlık takacak; veya cömert bir dekolte giyecekseniz fazlasıyla zarif görünecektir. orta uzunluktan uzun saça kadar her boy saça

ve her yaştaki kadına hitap eden bu modelin en problemsiz uygulanabileceği saç tipi düz ve ortadan kalına kadar olan saç tipleridir. doğal dalgalı veya kıvırcık saça sahipseniz bu modeli uygulamadan önce saçınıza düzleştirici bir ürün uygulamanızı öneririz.saçınız bir gün önce yıkanmış veya temizse iyice köpüklenmiş olmalı. saçınızı kulağınızdan aşağıya doğru iyice fırçalayın.saçınıza zarar vermeyecek bir lastikle saçınızı

bol bir at kuyruğu biçiminde ensenizin yukarısında, başınızın ortasına doğru toplayın. at kuyruğunun her iki yanını kabartıp serbest bırakarak topuzun daha yumuşak ve dolu bir görünmesini sağlayın.

at kuyruğunu 2-3 kez dolayarak gevşek bir biçimde yine ensenizin üst tarafıyla kafanızın ortasına gelecek biçimde bir topuz oluşturun. ellerinizle topuzunuza biçim verin. topuz arzunuza göre sıkı ya da gevşek oluşturulabilir.saçınızla aynı renk tokalar kullanarak topuzun yumuşak görüntüsünü bozmadan iyi ve sıkıca tutturulmasını sağlayın. bir sprey yardımıyla saçınızı yatıştırın. bilhassa saçınızda mücevher kullanacaksanız, bu adımdan önce sprey sıkmayı unutmayın. kullanacağınız aksesuar kıyafetinize ideal olmalı ki saçınızı da giydirsin!

yanınızda kesinlikle bir saç spreyi bulundurun.

gecenin ilerleyen saatlerinde bir kaç yaramaz saç tutamını yerleştirme veya yatıştırma gereksinimi duyabilirsiniz. kullandığınız spreyin kesinlikle yumuşak ama güçlü olmasına dikkat edin.alternatif bir model için topuzu enseye daha yakın biçimde aşağıda oluşturun. bilhassa küpelerinizin vurgulanmasını istediğiniz durumlarda, bu topuz size mükemmel bir hava verecektir. siz heykeltıraş, saçınız da eserinizdir... istediğiniz biçimi yakalayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder