?

Spor tipiniz hangisi ?

Spor tipiniz hangisi ?

Su kadını

özelliğiniz her zaman sakin ve huzurlu olmak... böyle bir yaşam stili size göre değil! çünkü siz yoğun bir enerji deposuna sahipsiniz. ve tüm enerjinizi harcamaya, hatta bütün rezervlerinizi sonuna kadar tüketmeye gereksinim duyuyorsunuz.

spor tipiniz sizin elementiniz & lsquo; su', hiç kuşkusuz. yüzerken vücudunuza konsantre olmayı seviyor ve bütün kaslarınızın nasıl çalıştığını hissetmeye gayret ediyorsunuz. hızlı kulaç atmanız sayesinde yüksek enerji potansiyeline sahip olabiliyorsunuz. suyla uyumlu hareket ederken ruhunuzu ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. su sayesinde zihninizdeki bütün negatif düşünceleri atıp beyninizi tekrardan boşaltabilir ve yeni enerjiler indirebilirsiniz. su sporlarından yalnızca yüzmeyle sınırlı kalmanız gerekmiyor elbette. bunun yanı sıra rüzgar sörfü ve yelken de sizin keyifle yapabileceğiniz sporlar arsında yer alıyor.

doğa kadını

özelliğiniz arkadaş canlısı ve güzel sohbet biri olsanız da bazen kendinizle başbaşa kalabilmek istiyorsunuz. şayet arkadaşlarınızla birlikte parti düzen vermek ya da doğada sakin bir akşam geçirmek gibi alternetifleriniz olsa, elbette ikinci seçeneği tercik ederdiniz. çünkü ay ışığı altında yürüyüş yapmak, yıldızları seyretmek ve hayallere dalmak size çok daha alımlı geliyor.

spor tipiniz size göre fitness merkezleri soğuk; spor salonları ruhsuz; havuzlar ise kasvetli. dolayısıyla doğada spor yapmayı tercih ediyorsunuz. dağ yolunda yürümek, yeşil mekanlarda bisiklete binmek ve deniz ya da göl kenarında egzersiz yapmak tam sizin zevkinize ideal bir seçim. doğada spor yaparak zihninizi dinlendirebilir, gücünüzü tekrardan kazanabilir ve stresten arınabilirsiniz. macera yaşamak istiyorsanız rafting ya da paraşüt uçuşu da deneyebilirsiniz.takım kadını


özelliğiniz & lsquo; ne zaman parti düzenliyoruz', & lsquo; hadi, sohbet edebileceğimiz bir mekana gidelim'. hiç kuşkusuz arkadaşlarınızın sizden duyduğu iki cümle bunlar. arkadaş canlısı, hoşsohbet ve insanlarla kolay iletişim kurabilen bir yapıya sahipsiniz. bu nedenle içerisine kapanık ya da sosyal faaliyetlerden keyif almayan insanlarla pek görüşmüyorsunuz. siz & lsquo; takım ruhu' taşıyor ve arkadaşlarınızla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorsunuz.

spor tipiniz iş yaşantınızdaki konuşkanlığı, takım ruhunu ve sohbetinizi sosyal yaşantınızı da taşıyorsunuz. spor yaparken potansiyelinizi yakalayabilmek için arkadaşlarınıza gereksinim duyuyorsunuz, çünkü yalnız kalmak size göre değil. bu sebeple voleybol, squash ve tenis gibi grupla yapılan spor çeşitleri sizin için çok ideal. bu spor dallarında gücünüzün farkına varabilir, takım ruhunuzu ispat edebilir, ustalığınız ve koordinasyon yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. arkadaşlarınızla spor yaparken hem sıkıntılarınızı atacak hem de canlanacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder