?

Zayiflama

Zayıflama

Kiloları ağır ağır vermek en doğrusudur. kiloları atmak başka şeydir, bunları en kısa zamanda, en ser & icirc; usulleri uygulayarak yap & shy; mak başka şey. hem, siz belki de kilo verirken sağlığınızın zarar görmesine neden olmaktasınız. uygun zayıflama ağır ağır, sürekli olmalıdır. böylece, kaybettiğiniz kiloları da tekrar almaz, belirli olan ağırlıkta kalabilirsiniz. örneğin, beslenme bölümünde ver & shy; diğimiz diyeti sürekli olarak uygularsanız vücudunuz uygun kilo & shy; suna erişebilir, daima da bu kiloyu koruyabilir. fakat bu rejim & shy; den yararlanarak zayıflamak için size altı ay, belki daha da fazla vakit gerekecektir. halbuki, pek çok kimse bukadar sabırlı değil & shy; dir. kilosu fazla bir insan genellikle belirli bir neden yüzünden birden birkaç kilo vermeyi düşünür. zayıflamayı istemesinin ne & shy; deni modaya uyma, ya da tatile çıkma olabilir. bu kimse uzun sü & shy; re diyete dayanabilmek için başlangıçta belirli kilo vermek, böy & shy; lece kendinde bu cesareti bulmak da isteyebilir.

çabucak kilo vermek için pek çok yol vardır. ama, bunlardan hangisini seçmelidir ? pek çok çeşit zayıflatıcı diyet bulunmak & shy; tadır. bu sebeple, insanın kafası kolaylıkla karışabilir. hem dok & shy; torların hangi usulün daha başarı gösteren olduğu konusunda anlaşama & shy; dıklarını öğrenmek de durumu daha zorlaştırır. pek çok dokto & shy; run kendilerince makbul varsayımları vardır. onların salık ver & shy; dikleri diyetler de birbirlerine zıt görünebilir.

rejim yapmak çok özel bir iştir. her insanın belirli bir diyet karşısında göstereceği psikolojik,kimyasal tepki de değişik olur. herkes için iyi sayılacak harika bir diyet yoktur. limon, altıntop (greypfrut) gibi besinlerin zayıflattığı iddia edilmekle birlikte, yine de bu işi başaracak mucize bir yiyecek, ya da for & shy; mül de yoktur. fakat birkaç diyet yolu yararlı netice vermekte & shy; dir. bunlardan hangisinin size uyacağına da yine siz karar vere & shy; ceksiniz. bu bilgileri burada sunuyoruz: diyetler gruplara ayrılmıştır. böylece, türlü metotların hangi teorilere dayandı & shy; ğını göreceğiniz gibi bunlar sayesinde nasıl kilo kaybedebileceği & shy; nizi de anlayacaksınız. yalnız, tüm bu usullerin bir tek ortak yanı vardır: diyetin başarı gösteren olması için irade gücü, devam & shy; lı gayret şarttır. istatistikler zayıflamak için diyet yapan her 100 kişiden yalnızca 12'sinin hatırı sayılır kilo verdiklerini, 10'unun da verdikleri kiloları geri aldıklarını açıklamak & shy; tadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder